دانلود کتاب Active Reading (رایگان) در 5 سطح

معرفی کتاب Active Skills for Reading

مجموعه کتاب Active Skills for Reading مناسب برای تقویت مهارت Reading خواندن زبان انگلیسی برای تمامی سطوح است. این سری بر اساس سیستم امریکایی تدوین شده است و می تواند برای  تقویت هردو مهارت reading و مهارت listening مورد استفاده قرار گیرید. کتاب های Active Skills for Reading در پنج سطح از Intro تا سطح 4 طبقه بندی گردیده که هر یک از کتاب ها شامل 12 یونیت می باشد.

در هر درس، متن مناسب و در سطح کتاب ارائه گردیده و پس از خواندن متن، زبان آموز سوالاتی درک مطلب را پاسخ میدهد. برای هر یک از دروس فایل های صوتی با لهجه امریکن ارائه گردیده و تمامی متون را تلفظ نموده است و می تواند برای تقویت مهارت شنیداری نیز مورد استفاده قرار گیرد. این سری از کتاب ها برای زبان آموزانی توصیه می شود که سطح مقدماتی را گذرانده و قصد تقویت مهارت Reading خود برای آزمون های تافل و آیلتس را دارند.

همچنین دایره لغات زبان آموزان نیز پس از طی این دوره از کتاب ها بسیار افزایش خواهد یافت که می تواند این مجموعه را یه دوره برای افزایش دایره لغات زبان انگلیسی دانست.

تمام کتاب های original سطح INTRO تا سطح 4 این مجموعه را به همراه فایل های صوتی آنها به صورت رایگان از انگلیش دانلود دریافت کنید.

لینک های دانلود رایگان کتاب Active Skills for Reading

کتاب دانش آموز، کتاب معلم و فایل های صوتی

از طریق لینک های زیر:

راهنمای دانلود:

پس از دانلود فایل zip، با استفاده از نرم افزار Winrar و رمز داده شده، فایل های صوتی را به راحتی استخراج نمایید. (روی فایل زیپ کلیک راست نموده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.) در صورت مشاهده هرگونه اشکال در لینک های دانلود، ما را در بخش نظرات مطلع سازید.

لطفا درباره این محصول آموزشی نظر دهید و سوالات خود را بپرسید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *