دوره ویدئویی آیلتس سایمون IELTS Simon Listening (رایگان)

معرفی دوره آیلتس سایمون IELTS Simon Listening

دوره ویدئویی Listening سایمون آیلتس ( IELTS Simon )، مجموعه کاملی است که تمامی نکاتی را که برای کسب نمره بالا در بخش Listening آزمون آیلتس نیاز دارید را با زبانی قابل درک و مثال های واقعی در اختیارتون قرار میدهد. در این دوره تصویری انواع سوالات (question types) در بخش Listening و تکنیک ها و روش های درک مطلب و پاسخ دهی به سوالات به طور کامل توسط استاد سایمون Simon معرفی و تمرین می شود.

امکان تماشای آنلاین و همچنین دانلود درس های ویدئویی Listening آیلتس سایمون IELTS Simon به صورت کامل در این صفحه وجود دارد. ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون شامل نکات و ورک شیت های سایمون می باشد که به شما در گرفتن نمره 7 یا بیشتر در آزمون آیلتس کمک می کند.

این مجموعه در حال حاضر در وبسایت انگلیش دانلود به صورت رایگان در اختیار شماست.

تماشای آنلاین دوره Listening آیلتس سایمون (IELTS Simon)

IELTS Simon Listening (lesson 1)

Topic: Basic Information & Tips

IELTS Simon Listening (Lesson 2)

Topic: Examples & Practice

دانلود رایگان ویدئوهای Listening آیلتس سایمون (IELTS Simon)

از طریق لینک های زیر:

سایمون ( Simon ) کیست؟

آیلتس سایمون IELTS Simon Writing Task 2

آیلتس سایمون IELTS Simon Listening

Simon مدیر و موسس سایت IELTS Simon است. او اهل بریتانیا و سال‌ها است که در زمینه آموزش IELTS مشغول به تدریس می‌باشد. او همچنین به عنوان اگزمینر سابقه حضور در آزمون آیلتس را دارد.

استاد Simon  یکی از قدیمی ترین مدرسان آیلتس به شمار میرود که در فضای اینترنت دارای وبسایت با مطالب آموزشی بوده و در گذشته از مهمترین منابع آنلاین آیلتس به شمار می آمده است. سایمون اقدام به انتشار ویدیوهایی کرده که در سراسر جهان مستقیما از وبسایت ایشان به فروش میرسد.

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *