دانلود کتاب Vocabulary for IELTS کمبریج (رایگان)

لینک های دانلود رایگان کتاب Vocabulary for IELTS

دانلود PDF کتاب و فایل های صوتی

از طریق لینک های زیر:

معرفی کتاب Vocabulary for IELTS

کتاب Vocabulary for IELTS

کتاب Vocabulary for IELTS

کتاب Vocabulary for IELTS برای آمادگی آزمون آیلتس و توسط انتشارات دانشگاه کمبریج طراحی شده است. این کتاب برای مرور و  تقویت واژگان زبان آموزان می باشد هرچند در آزمون آیلتس به صورت مستقیم سوالات لغت وجود ندارد و استفاده صحیح و متنوع از کلمات در بخش های نوشتن (writing) و صحبت کردن (speaking) سنجیده می شود.

کتاب Vocabulary for IELTS مطالب را در 25 یونیت و همراه با قسمت های شنیداری ارائه می کند. این کتاب تلاش می کند به هر دو نوع آزمون آیلتس (یعنی آکادمیک و جنرال) بپردازد. در این کتاب تمرینات لغت وجود دارد که باید با گوش دادن به فایل های صوتی کتاب، پاسخ داده شوند. در پایان کتاب پاسخنامه تمرینات به همراه متن فایل های صوتی ارائه شده است. تمرین های این کتاب شما را با انواع سوالات آزمون آیلتس در مهارت های مختلف آشنا می سازند.

کتاب Vocabulary for IELTS به بعضی از اشتباهات متداولی که زبان آموزان انجام می دهند نیز پرداخته است و این خود زبان آموزان کمک می کند تا از انجام این اشتباهات جلوگیری کنند. کتاب حاضر تست های را به طور مکرر در کتاب ارائه کرده است که می توانید میزان پیشرفت خود را بسنجید. پاسخ کلیه تست های در پایان کتاب نوشته شده اند

PDF کتاب Vocabulary for IELTS را می توانید با کیفیت بالا و رنگی به همراه فایل های صوتی آن از وبسایت انگلیش دانلود به صورت رایگان دانلود کنید.

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *