دانلود کتاب Read and Understand 1 2 3 4 – هر چهار سطح (رایگان)

معرفی کتاب Read and Understand

سری کتاب Read and Understand شامل 4 سطح است و توسط انتشارات Longman منتشر شده است که برای زبان آموزان سطح متوسطی که قصد دارند درک مطلب در مهارت خواندن (Reading) خود را تقویت کنند، تهیه شده است. این مجموعه تلاش دارد تا با ارائه موضوعات جذاب، مخاطبانان را به خواندن مطالب تشویق کند.

سطوح 1 و 2 کتاب Read and Understand هر یک 15 درس دارند و کتاب های شماره 3 و 4 هر یک شامل 20 درس هستند. کتاب های 3 و 4 حاوی مطالبی مثل نامه رسمی و غیررسمی، گزارش روزنامه، سخنرانی، مکالمات و غیره می باشند. دانشجویان زبان انگلیسی می توانند به فایل صوتی متن های موجود در کتاب نیز گوش کنند. پاسخنامه تمرینات هر کتاب در انتهای آن کتاب موجود می باشد که می توانید پس از پاسخ دادن به سوالات پاسخ های خود را با آن مقایسه نمایید.

هر یک از دروس با سه یا چهار سوال مقدماتی آغاز می شود تا زبان آموز را با موضوع بحث درگیر سازد. سپس زبان آموز متن آن درس را که فایل های صوتی آن نیز موجود است، خوانده و پس از آن در قسمت Vocabulary Study (تمرین لغت) معنی کلمات هدف آن درس را مشاهده خواهد کرد. در بخش بعد تمرین های متنوعی در قالب انتخاب کلمه، درست و غلط، جای خالی، پاسخ به سوال و کار گروهی آمده است تا درک مطلب ارزیابی شود.

این مجموعه برای تمامی افرادی که قصد تقویت مهارت Reading را دارند، مناسب خواهد بود که علاوه بر تقویت مهارت خواندن دایره واژگتن زبان آموز را نیز افزایش خواهد داد.

فایل های صوتی این مجموعه نیز با لهجه British می باشد.

هر چهار کتاب Read and Understand را می توانید با کیفیت بالا به همراه فایل های صوتی آنها از وبسایت انگلیش دانلود به صورت رایگان دانلود کنید.

لینک های دانلود رایگان کتاب Read and Understand

دانلود PDF کتاب و فایل های صوتی

از طریق لینک های زیر:

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *