دانلود کتاب آکسفورد ورد اسکیلز (Oxford Word Skills) ویرایش اول – رایگان

معرفی کتاب آکسفورد ورد اسکیلز (Oxford Word Skills) ویرایش اول

ویرایش نخست کتاب Oxford Word Skills در سه سطح مقدماتی (Elementary)، متوسط (Intermediate) و پیشرفته (Advanced)  توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تالیف منتشر شده است. این مجموعه سه سطحی از مهم‌ترین و کاربردی ترین مجموعه‌های آموزش واژگان زبان انگلیسی به شمار می آید.

هر یک از سطوح این کتاب، شامل یک کتاب و یک نرم‌افزار تعاملی، 2000 واژه در موضوعات مختلف را آموزش می دهد. در هر سطح کتاب، 80 درس گنجانده شده است. درس‌های این کتاب جذاب و سرگرم‌کننده هستند و لغات و کاربرد آنها در کانتکست مربوطه معرفی می گردند.

نرم‌افزار ارائه‌شده همراه این کتاب شامل تلفظ همه‌ی واژگان و تمرین‌های متنوع و گرافیکی است و استفاده از آن در کامپیوتر راه جذاب تری نسبت به مطالعه خود کتاب می باشد. این کتاب یه گزینه مناسب برای Self-study می باشد.

پاسخنامه تمرین های هر درس در صفحات انتهایی کتاب وجود دارد و بعد از حل تمرینات می توانید جواب صحیح را چک کرده و از درستی آنها اطمینان یابید. در آخر کتاب لیست تمامی لغات آموزش داده شده در سطح را خواهید یافت.

کتاب oxford word skills به عنوان کتاب جانبی لغت همراه با کتاب های دوره های مکالمه بسیاری از آموزشگاه ها نظیر موسسه سفیر گفتمان تدریس می شود. ویرایش دوم کتاب آکسفورد ورد اسکیلز اخیرا منتشر شده است که لینک دانلود PDF هر سه سطح آن کتاب در ادامه این صفحه بعد از دانلودهای رایگان ویرایش اول قرار گرفته است.

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills ویرایش اول + نرم افزار

از طریق لینک های زیر:

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز متوسطه (Oxford Word Skills Intermediate) + نرم افزار

کتاب Oxford Word Skills Intermediate

Oxford WS Intermediate

دانلود کتاب Oxford Word Skills ویرایش دوم

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز Oxford Word Skills ویرایش دوم

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز ویرایش دوم

راهنمای دانلود

پس از دانلود فایل zip، با استفاده از نرم افزار Winrar، فایل های نرم افزاری و صوتی کتاب را به راحتی استخراج نمایید. (روی فایل زیپ کلیک راست نموده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.)

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *