دانلود کتاب اسپیکینگ آیلتس ماکار IELTS Speaking Makkar نسخه فاینال 2022 (رایگان)

لینک های دانلود رایگان کتاب اسپیکینگ آیلتس ماکار

:IELTS Speaking Makkar

معرفی کتاب اسپیکینگ آیلتس ماکار IELTS Speaking Makkar

اگر میخواهید برای موضوعات و سوالات متنوع آزمون اسپیکینگ آیلتس آماده شوید، کتاب اسپیکینگ آیلتس ماکار IELTS Speaking) Makkar) می تواند یک منبع عالی برای تمرین و آمادگی باشد.

آمادگی شما در سوالات اخیر آزمون میتواند نتیجه موثری در نمره شما داشته باشد و این نکته دقیقا نقطه قوت کتاب های Makkar IELTS میباشد زیرا تمامی تمرکز کتاب و مطالب جمع آوری شده روی آزمون های اخیر و نکات و سوالات مربوط به آنها میباشد.

کتاب Makkar IELTS Speaking 2022 مجموعه نمونه سوالات آزمون های آیلتس  است که باعث میشود تا با طیف وسیع از سوالات آزمون آشنا شوید. همچنین جواب های ارائه شده در این کتاب به صورت سمپل و نمونه آورده شده تا به کمک آنها با لغات و اصطلاحات و عبارات و کالوکیشن های هر موضوع و نحوه ارائه آنها آشنا شوید و بتوانید با تمرین و تکرار به ذهن بسپارید زیرا این نمونه پاسخها بسیار حرفه ای بوده و با استفاده از آنها در روز آزمون میتوانید منتظر نمره بالای 7 در آزمون اسپیکینگ باشید.

سوالات کتاب های آیلتس ماکار بر چه اساسی گردآوردی شده است؟

در حقیقت سوالات از داوطلبین که به تازه‌گی امتحان داده‌اند، طبقه بندی شده است. این داوطلبین همان شاگردان موسسه استاد Makkar هستند.

آیا هر ماه سوالات اسپیکینگ Makkar بروز می‌شود؟

خیر، سوالات بخش Makkar IELTS Speaking هر چهار ماه یک بار آپدیت می شوند.

تکنیک پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ آیلتس ماکار چگونه است؟

همانگونه که در بخش تکنیک‌های اسپیکینگ آیلتس گفته شده است، سوالات اسپیکینگ آیلتس در شش دسته‌بندی people, place, object, event, activity, favorite آمده است. چنانچه با تکنیک پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ پارت 2 آشنا نیستید، اینجا کلیک کنید.خریدکتاب ماکار آیلتس

PDF کتاب اسپیکینگ آیلتس ماکار را می توانید با کیفیت بالا و رنگی از وبسایت انگلیش دانلود به صورت رایگان دانلود کنید.

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *