دانلود کتاب ویدیو تاچ استون 1 DVD + (Touchstone 1 Video Activity Book)

معرفی کتاب ویدیو تاچ استون 1 (Touchstone 1 Video Activity Book)

انتشارات دانشگاه کمبریج، برای هر سطح از کتاب های تاچ استون Touchstone به همراه دیگر منابع آن سطح، مجموعه ویدیویی تهیه نموده است که در قالب یک کتاب ویدیوی تاچ استون (Touchstone Video Activity Book) و یک DVD برای هر کدام از سطوح چهار گانه منتشر شده است.

هر کتاب ویدیو تاچ استون (Touchstone Video Activity Book) داستان زندگی، کار و روابط چند دوست می باشد و شامل 4 اپیسود episode است که هر کدام به سه Act تقسیم شده است. بدین ترتیب هر سطح مجموعه ویدیویی 12 Act متناسب با 12 یونیت کتاب اصلی دارد. در هر قسمت episode روی مطالب زبانی 3 یونیت کتاب تمرکز شده است.

تماشای فیلم های DVD و انجام تمرین های کتاب ویدیو راه بسیار مفیدی برای مرور مطالب فراگرفته شده و مشاهده لغات، عبارات و ساختارهای گرامری هر درس می باشد پس استفاده از این مجموعه تکمیلی ویدیویی در کنار مطالعه کتاب های تاچ استون به تمامی زبان آموزان توصیه می شود.

در این صفحه، شما می توانید PDF با کیفیت کتاب ویدیو تاچ استون 1 (Touchstone 1 Video Activity Book) را به همراه DVD آن به صورت خرید دانلودی تهیه کنید.

دانلود کتاب ویدیو تاچ استون 1 به همراه DVD کتاب (Touchstone 1 Video Activity Book)

کتاب ویدیو تاچ استون 1 (Touchstone Video Activity Book)

کتاب ویدیو تاچ استون 1 (Touchstone Video Activity Book)

  1. PDF کتاب Touchstone 1 Video Activity Book (حجم 59 مگابایت)
  2. DVD کتاب (حجم: 2.4 گیگابایت)

راهنمای خرید:

با زدن روی دکمه ” افزودن به سبد خرید” محصولات مورد نظرتون و سپس نهایی کردن خرید خود، پرداخت آنلاین را انجام دهید. بعد از خرید می توانید بلافاصله محصولات را دانلود کنید، همچنین لینک دانلودها به ایمیل شما ارسال می شود و برای پنج روز معتبر خواهند بود.

برای دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید. جهت نیاز به راهنمایی بیشتر، با ما در واتساپ در تماس باشید.

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *