دانلود کتاب Grammar for IELTS کمبریج (رایگان)

لینک های دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS

دانلود PDF کتاب و فایل های صوتی

از طریق لینک های زیر:

معرفی کتاب Grammar for IELTS

کتاب grammar for IELTS

کتاب grammar for IELTS

کتاب Grammar for IELTS برای آمادگی آزمون آیلتس و توسط انتشارات دانشگاه کمبریج طراحی شده است. این کتاب برای مرور و  تقویت گرامر زبان آموزان می باشد هرچند در آزمون آیلتس به صورت مستقیم سوالات گرامر وجود ندارد و استفاده صحیح و متنوع از ساختارهای گرامری در بخش های نوشتن (writing) و صحبت کردن (speaking) سنجیده می شود.

کتاب Grammar for IELTS مطالب را در 25 یونیت و همراه با قسمت های شنیداری ارائه می کند. این کتاب تلاش می کند به مطالب گرامری هر دو نوع آزمون آیلتس (یعنی آکادمیک و جنرال) بپردازد. در این کتاب تمرینات گرامری وجود دارد که باید با گوش دادن به فایل های صوتی کتاب، پاسخ داده شوند. در پایان کتاب پاسخنامه تمرینات به همراه متن فایل های صوتی ارائه شده است. تمرین های این کتاب شما را با انواع سوالات آزمون آیلتس در مهارت های مختلف آشنا می سازند.

تمرین های کتاب از هر دو بخش آکادمیک و جنرال انتخاب شده اند که نکات گرامری لازم برای آنها توضیح داده شده است. در پایان کتاب پاسخ تمامی تمرین های کتاب به همراه متن Transcript آن آمده است و زبان آموز می تواند به صورت خود آموز از این کتاب استفاده نماید.

PDF کتاب Grammar for IELTS را می توانید با کیفیت بالا و رنگی به همراه فایل های صوتی آن از وبسایت انگلیش دانلود به صورت رایگان دانلود کنید.

درباره این محصول نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *