(واتزاپ) 09197227708 Englishdownload.ir@gmail.com Iran, Tehran

پنج کار ضروری که باید قبل از ثبت نام در دوره آزمون آیلتس انجام دهید

پیش از تصمیم به ثبت نام کلاس آیلتس (دوره های آمادگی آزمون) باید این چند کار را انجام دهید:

  1. مطمئن شوید چه بند اسکور (نمره ) ی لازم دارید. اگر شما دوره upper-intermediate را در آموزشگاه زبان گذرانده و زبان آموز سخت کوشی بوده باشید و نمره ۵.۵ آیلتس نیاز داشته باشید شاید لازم نباشد هزینه های کلاس آیلتس را متحمل شوید. احتمالا با کمی خودآموزی بتوانید آن نمره را کسب کنید.
  2. مشخص کنید چه نوع آیلتسی لازم دارید. آیلتس بر دو نوع است. معمولا آیلتس جنرال ( general) برای اقامت و کار لازم است و آیلتس آکادمیک( academic ) برای ادامه تحصیل.
  3. با آزمون آیلتس آشنا شوید. به راحتی می توانید چند کتاب آیلتس از اینترنت دانلود کنید و با قسمت های مختلف آزمون آشنا شوید. حتی نمونه های واقعی آزمون آیلتس هم در دسترس هست. آشنایی باعث می شود بفهمید در کجای مسیر هستید و چه قدر باید زمان، انرژی، و هزینه صرف کنید.
  4. آموزشگاه های معتبر را شناسایی کنید. اگر نیاز به شرکت در کلاس دارید در یک موسسه معتبر ثبت نام کنید. کم نیستند موسساتی که از بی اطلاعی افراد سوءاستفاده کرده و کلاس های کم کیفیت برگزار کرده و امتحانهای فیک به نام آیلتس برگزار کرده، پول و وقت شما را هدر می دهند. ( بنده خدایی ادعا می کرد که آزمون آیلتس را قبول شده. وقتی از او نمره اش را پرسیدم  گفت 97. نمی دانست که نمرات آیلتس از 0 تا 9 است.)
  5. اگر زمان تان محدود است توصیه می کنم حتما از یک راهنما ( mentor) بهره بگیرید. یک راهنمای وارد به کار می تواند راه و کار درست را به شما نشان دهد.
ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

استاد خرم بالایی

5 مطلب منتشر شده

دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی، با بیش از بیست سال سابقه تدریس دوره های مکالمه، آیلتس، تافل و دیگر آزمون های بین المللی

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 دیدگاه برای “پنج کار ضروری که باید قبل از ثبت نام در دوره آزمون آیلتس انجام دهید

  1. gate io listelenecek coinler می گوید :

    This article opened my eyes, I can feel your mood, your thoughts, it seems very wonderful. I hope to see more articles like this. thanks for sharing.

enemad-logo